Masz problem ze swoim komputerem, laptopem lub tabletem.

Przynieś go do nas. Pomożemy Ci.

Prowadzimy profesjonalny serwis. Wykonujemy takie naprawy  i usługi jak:

  • Instalacja/reinstalacja systemu Windows wraz ze wszystkimi sterownikami i podstawowym oprogramowaniem
  • Usuwanie reklam z przeglądarek
  • Usuwanie wirusów i złośliwego oprogramowania
  • Zachowanie/Odzyskiwanie danych
  • Naprawa sprzętu
  • Wymiana uszkodzonych podzespołów na nowe

 

Regulamin serwisu:

1. Naprawy sprzętu objęte są standardowym okresem trzech  miesięcy liczonym od dnia ukończenia naprawy podanym na karcie naprawy.

2. Naprawy sprzętu polegające na wymianie układu na płycie mają okres gwarancji 6 miesięcy liczonym od dnia ukończenia naprawy podanym na karcie naprawy. Dotyczy to wymiany układów BGA montowanych na płycie głównej w laptopach.

3. Usługi takie jak instalacja/reinstalacja systemu, usuwanie reklam i wirusów, montaż podzespołów, zachowanie/odzyskiwanie danych oraz inne niewymienione wyżej usługi nie podlegają gwarancji.

4. Części komputerowe takie jak płyta główna, procesor, pamięć RAM, dysk twardy, zasilacz, karta graficzna posiadają gwarancję producenta.

5. Gwarancja dotyczy wyłącznie przypadków niesprawnego działania sprzętu, których przyczyną jest uszkodzenie podzespołu lub podzespołów.

6. Gwarancja nie dotyczy czynności konserwacyjnych użytkownika sprzętu opisanych w instrukcji obsługi. Czynności te są wyłącznie obowiązkiem użytkownika i są wykonywane na jego koszt.

7. Gwarancja nie obejmuje zużycia materiałów eksploatacyjnych.